Жария талқылау

«Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Шортанды кентінің №3 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Сіздің назарыңызға 2024 жылғы 1 наурыздан бастап ресми интернет-ресурста Шортанды ауданы бойынша білім бөлімінің 2023 жылға арналған мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі қызметі туралы есепті жария талқылау өткізілетінін жеткізеді.

Жоғарыда айтылғандарға байланысты барлық ниет білдірушілерді талқылауға белсенді қатысуды сұраймыз.

КГУ «Общеобразовательная школа №3 поселка Шортанды отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области» доводит до Вашего сведения, что с 1 марта 2024 года на официальном интернет ресурсе будет проводиться публичное обсуждение отчета о деятельности отдела образования по Шортандинскому району  по вопросам оказания государственных услуг за 2023 год.

В связи с изложенным, всех желающих просим принят активное участие в обсуждении.

Жаңартылған күні: 13.02.2024 14:09
Құрылған күні: 13.02.2024 14:09